
Je bent uitgenodigd voor een onderzoek voor GVB. Misschien heb je al eerder een onderzoek gedaan, of misschien is dit de eerste keer. Het kan zijn dat je gespannen bent voor je afspraak.
Op deze pagina geven we je een zo duidelijk mogelijk beeld van een onderzoeksdag bij Human Company. Je kunt een filmpje bekijken voor een impressie van de locatie. Ook kun je oefenen met reactie- en capaciteitentesten en je kunt de veelgestelde vragen van kandidaten doornemen. Op de onderzoeksdag zelf begeleiden we je zo goed mogelijk door de dag heen.
Jouw (potentiële) werkgever GVB heeft ons gevraagd je uit te nodigen voor een assessment.
De reden waarom GVB een onderzoek inzet kan verschillend zijn:
Een assessment kan bestaan uit de volgende onderdelen:
Welke onderdelen je gaat maken is afhankelijk van het soort onderzoek waar je voor komt en de afspraken die daarover met GVB zijn gemaakt.
The Adam Smith Building – Thomas R. Malthusstraat 3 1066 JR Amsterdam (4e verdieping)
Bekijk hieronder het filmpje hoe je bij onze locatie komt.
Ter voorbereiding op je onderzoek kun je oefenen met verschillende testen.
Deze oefentesten zijn bedoeld om je een indruk te geven van het soort testen dat je gaat maken op de onderzoeksdag.
Je krijgt van de oefentesten geen resultaat of een rapportage. Deze oefentesten kun je alleen maken op een Windows laptop of een vaste computer met toetsenbord en muis. De oefentesten starten in een apart venster, dus je moet pop-ups toestaan.
Klik hier om te oefenen met reactietesten
Klik hier om te oefenen met capaciteitentesten
De capaciteitentesten zijn alleen een onderdeel van het selectieassessment.
Deze worden niet afgenomen bij de periodieke veiligheidskeuring.
Een geldig legitimatiebewijs
Daarnaast is het, indien voor jou van toepassing, belangrijk om het volgende mee te nemen:
Ja. Wanneer je rond lunchtijd een assessment hebt, is het verstandig om een lunch mee te nemen.
Eventueel is er ook de mogelijkheid om in The Adam Smith Building op eigen gelegenheid te lunchen.
Gedurende het assessment is er voldoende ruimte voor pauze met een kopje koffie of thee.
Het belangrijkste is dat je goed uitgerust naar het onderzoek komt. Zorg dus voor een goede nachtrust. Daarnaast kun je oefenen met reactietesten en capaciteitentesten onder het kopje “Oefentesten”.
Nadat je je hebt aangemeld bij de receptie, neem je plaats in de wachtruimte. Hier word je opgehaald door een van onze testassistenten. De testassistenten geven de testinstructies en zorgen ervoor dat jij de testen kan maken. Zij zijn ook altijd beschikbaar voor vragen. Tussen de testen door heb je even tijd om bij te komen in de wachtruimte.
Een assessment kan bestaan uit de volgende onderdelen:
Welke onderdelen je gaat maken is afhankelijk van het soort onderzoek waar je voor komt en de afspraken die daarover met GVB zijn gemaakt.
Met capaciteitentesten wordt bepaald of je capaciteiten aansluiten bij de eisen voor de functie waarop je solliciteert. Capaciteitentesten doen beroep op je verstandelijke vermogens, processen en vaardigheden. Capaciteitentesten zijn bijna altijd tijdsgebonden.
Persoonlijkheidsvragenlijsten bestaan uit verschillende stellingen. Op elke stelling geef je antwoord in hoeverre de stelling op jou van toepassing is. Een persoonlijkheidsvragenlijst kan bijvoorbeeld je persoonlijkheidskenmerken of werkstijl in kaart brengen.
Jouw (potentiële) werkgever GVB heeft ons gevraagd je uit te nodigen voor een assessment. De reden waarom je opdrachtgever een assessment inzet kan verschillend zijn:
Afhankelijk van de functie is het in sommige gevallen mogelijk extra tijd te krijgen voor verschillende testonderdelen. Hiervoor moet je bij binnenkomst op de testdag een officieel erkende dyslexieverklaring overhandigen. In overleg kunnen compensatiemogelijkheden aangeboden worden in de vorm van meer tijd, extra mondelinge instructie of een alternatieve test.
Je rapportage ontvang je uiterlijk binnen drie werkdagen.
Je (potentiële) werkgever GVB krijgt je rapportage alleen als jij daarvoor ook toestemming hebt gegeven. Wanneer je jouw rapportage ontvangen hebt, kun je de inhoud daarvan doornemen. Wanneer je akkoord gaat met de inhoud, wordt de rapportage doorgestuurd aan je (potentiële) opdrachtgever.
Wanneer je voor een periodieke keuring komt, krijgt GVB altijd een kopie van de verklaring.
Indien er een toelichting op de verklaring staat, vragen wij wel eerst je toestemming om deze mee te sturen.
Wanneer je je rapportage hebt ontvangen en het niet eens bent met de inhoud van het rapport dan kun je dit bespreken met de adviseur. Word je het niet eens met de adviseur dan kun je gebruik maken van een bezwaarprocedure. Meer over onze bezwaarprocedure lees je hier. In het uiterste geval kun je je rapportage ook blokkeren.
Jouw gegevens worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld. Lees hier meer over ons privacy beleid.
Ben je niet tevreden over onze dienstverlening dan kun je hierover een klacht indienen. Meer informatie over het indienen van een klacht lees je hier.
Staat jouw vraag er niet tussen? Neem dan contact met ons op via assessments@humancompany.nl.
We gebruiken cookies om onze site en advertenties te verbeteren.